DEĞERLİ TÜTÜN KOOPERATİFİ ÜYELERİ VE TÜTÜN ÜRETİCİLERİ

TÜTÜN KOOPERATİFİ BAŞKANI SAYIN ESAT HÜSEYİNİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETMESİ SONRASINDA, YÖNETİM KURULU BU İSTİFAYI KABUL EDEREK YENİDEN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIK SEÇİMLERİ YAPMIŞTIR. BU SEÇİM 27/12/2021 PAZARTESİ GÜNÜ SAAT 17:00 GERÇEKLEŞMİŞTİR. 7 KİŞİLİK YÖNETİM KURULU ÜYELERİ ARASINDA GERŞEKLEŞEN SEÇİMDE 5 YÖNETİM KURULU ÜYESİNİN OYUNU ALARAK, ŞAHSIMI TÜTÜN KOOPERATİFİ YÖNETİM KURULU BAŞKANI SEÇMİŞLERDİR. BU NOKTADA DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN ÜYELERE TEŞEKKÜRÜ BORÇ BİLİRİM.   

TÜTÜN KOOPERATİFİ BAŞKANI OLARAK, YENİDEN TÜM TÜTÜN ÜRETİCİLERİNE YENİ BİR ÇALIŞMA VE YÖNETİM ŞEKLİ GETİRMEYİ HEDEFLEMEKTEYİZ. BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE TÜTÜN ÜRETİCİLERİNİN YAŞAMIŞ VE KARŞI KARŞIYA KALMIŞ OLDUKLARI EKONOMİK SIKINTILARIN VE ZORLUKLARIN HIZLI ÇÖZÜMÜ NOKTASINDA GÖREVİMİZE BAŞLAYACAĞIZ. BU GÖREVİN ZORLUKLARININ BİLİNCİNDEYİZ , ZORLUKLARIN HIZLI VE DERHAL AŞILABİLMESİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN TÜM GAYRETİ SONUNA KADAR VERECEĞİMİZDEN KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN. 

DEĞERLİ TÜTÜN KOOPERATİFİ ÜYELERİ VE TÜTÜN ÜRETİCİLERİ

BUGÜNDEN İTİBAREN ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLAYARAK, TÜTÜNCÜLERİN EMEKLERİNİN VE ALIN TERİNİN KARŞILIĞINI EN İYİ BİR ŞEKİLDE ALMASI İÇİN MÜCADELEMİZE KARARLI BİR ŞEKİLDE BAŞLIYACAĞIZ. TÜTÜN ÜRETİCİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN. 

PAZARTESİ, 27/12/2021 YAPILAN SEÇİMDE KOOPERATİF YÖNETİM KURULU VE GÖREV DAĞILIMI ŞU ŞEKİLDE OLUŞMUŞTUR.

1- BAŞKAN : SİNAN AMET

2- BAŞKAN YARDIMCISI: MUHARREM HALİL İBRAHİM

3- GENEL SEKRETER: AYFER FEYZULLAH 

4- KASADAR: ERDİNÇ HÜSEYİN

5- ÜYE: ESAT HÜSEYİN

6- ÜYE: MUSTAFA MUSTAFA TEVFİK

7- ÜYE: LATİF LATİF

SAYGILARIMLA

Sinan AMET

Trakya Tütün Üreticileri Kooperatif Başkanı